Uderzył w filar przy 160 km/h !!!

Opublikowany 2010-08-24 20:41:44
evobrain
949
Na drodze stanowej Interstate 675 w Stanach Zjednoczonych został sfilmowany zaskakujący wypadek. Samochód prowadzony przez 19-latka dosłownie wyleciał w powietrze i uderzył w filar przy szybkości przynajmniej 160 km/h. Film z wypadku został nakręcony przez kamerę zamontowaną w radiowozie. 19-latek Brennan S. Eden z Mason, najwyraźniej chciał z dużą szybkością wyprzedzić policję. Lewe koła samochodu prawdopodobnie złapały pobocze i auto wpadło na pas zieleni. Następnie, po barierce, wyleciało w powietrze i uderzyło z olbrzymią szybkością w filar. Samochód rozpadł się na części. Po katastrofie 19-latek żył i był przytomny, w szpitalu jego stan uznano za ciężki.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.