Tydzień na minusie

Opublikowany 2009-10-15 13:26:33
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
315
Adam Zaremba z Superfund TFI tłumaczy sytuację na giełdzie. Mówi o wyłączeniu jednej z największych firm w Polsce PKO BP z WIGu 20. Stracił indeks WIG 20 około 5% oraz spadły indeksy spółek, które ostatnio zyskiwały na giełdzie. Wspomnienie o sytuacji w USA oraz w Japonii. Spółka Pol-Aqua i nowy inwestor, a także Wielton i transakcja zawarta z rosyjskim koncernem na dostawę przyczep.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.