Alkohol na giełdzie

Opublikowany 2009-10-15 13:44:33
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
338
Poniedziałkową sesję na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie komentuje Piotr Szulec. AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Wskazówki dla inwestorów giełdowych. WIG 20 wzrasta, a PKO BP spada przy generalnej stagnacji na parkiecie. O 37% tanieje spółka Techmex, która zmierza do upadłości. Ponadto aktor Hollywoodu Bruce Willis, zainwestuje w Belvedere, firmę produkującą wódkę "Sobieski".

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.