To Miasto - Dj Story, Sheller, Słoń, Ramona 23, Paluch, Kobra, Oldas, Pele, Gandzior

Opublikowany 2009-11-13 12:39:21

mocny91
716
Z dumą prezentuje teledysk do utworu „To miasto nagrany z okazji 5-lecia portalu poznanskirap.com oraz wydania składaka „Jestem stąd! W nagraniu udział wzięli Sheller, Słoń, Ramona 23, Paluch, Kobra, Oldas, Pele, Gandzior, muzykę wyprodukował Dj Story. Realizacją teledysku zajął się Michał Piotrowski (Flow Media). Numer ten znajduje się na poznańskim składaku!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.