TELEBIM KRAKÓW RONDO MATECZNEGO tel. 506 599 481 telebimy

Opublikowany 2012-06-11 23:47:55
  • autor: Anonim
765
http:// EKRAN LED TELEBIM REKLAMOWY KRAKÓW RONDO MATECZNEGO tel. 506 599 481; reklama led kraków, ekrany: Bagatela, Karmelicka, Galeria Krakowska, Pawia, Galeria Kazimierz, Montelupich, Ruczaj, Zakopiańska, Brożka

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.