EKRAN REKLAMOWY KARAKÓW GALERIA KRAKOWSKA TEL. 506 599 481

Opublikowany 2012-06-11 23:31:25
  • autor: Anonim
589
EKRAN LED TELEBIM REKLAMOWY KRAKÓW PAWIA GALERIA KRAKOWSKA tel. 506 599 481, reklama led w centrum Krakowa, telebimy reklamowe: Grota-Roweckiego, Opolska, Grażyny, Ruczaj, Galeria Kazimierz, Rondo Matecznego, Rondo Czyżyńskie. Nowe Media sieć ekranów, telebimów led.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.