Taśmy Rydzyka

Opublikowany 2007-07-10 12:28:18

lol_men
2259
Oto co ojciec Rydzyk twierdzi o pani prezydentowej.

Komentarze (2)


  • konik
    2010-11-24 02:43:17
    Wielki Polski Narodzie - nigdy przenigdy nie daj sie uwiesc zydowskiej rogaciznie , nigdy wiecej na nie okazuj litosci zydowskiem-diabeskiemu pomiotowi raka-parcha trzeba wyciac jak ropiejaca rane - i bedze po sprawie . 29 lipca 2009 No nie tak radykalnie proszę, Przecież to nasza kultura 1000 letnia jest. Wiele osób może być urażone takim obrażaniem narodu żydowskiego, którego przedstawicielem był Jezus Chrystus i jego jakże uświęcana w Polsce matka. Wstydź się Polaku.
  • Kicur
    2009-07-29 01:05:18
    Wielki Polski Narodzie - nigdy przenigdy nie daj sie uwiesc zydowskiej rogaciznie , nigdy wiecej na nie okazuj litosci zydowskiem-diabeskiemu pomiotowi raka-parcha trzeba wyciac jak ropiejaca rane - i bedze po sprawie .

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.