Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Taśmy Rydzyka

Treść komentarza:

Wielki Polski Narodzie - nigdy przenigdy nie daj sie uwiesc zydowskiej rogaciznie , nigdy wiecej na nie okazuj litosci zydowskiem-diabeskiemu pomiotowi raka-parcha trzeba wyciac jak ropiejaca rane - i bedze po sprawie . 29 lipca 2009 No nie tak radykalnie proszę, Przecież to nasza kultura 1000 letnia jest. Wiele osób może być urażone takim obrażaniem narodu żydowskiego, którego przedstawicielem był Jezus Chrystus i jego jakże uświęcana w Polsce matka. Wstydź się Polaku.

Autor komentarza: konik

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.