Tak mogła wyglądać katastrofa samolotu prezydenckiego TU-154

Opublikowany 2010-04-18 23:09:28

evobrain
6332
Do sieci trafiła niezwykle realistyczna, chociaż niepozbawiona błędów, animacja z wypadku prezydenckiego samolotu. Przygotował ją rosyjski serwis K2K

Komentarze (6)


 • polcia
  2010-08-22 20:03:16
  Niechcacy przeczytalem (to co jest ponizej to nie ja juz pisalem) i jednak chociaz w zabobony nie wierze nie moglem nie zrobic tego. nNIE CZYtaj tego JA PRZECZYTAŁAM I ŻAŁUJE !!! WYBACZCIE!!!! jeSLI NIE SKOPIUJESZ I NIE WKLEISZ TEGO NA 10 WIDEO TWOJA MAMA UMRZE W 4 GODZINACH 2 tygodnie temu
 • myszka
  2010-04-25 18:38:03
  jASNE JAK NIE MA WINNYCH TO TRZEBA ZROBIC Z pilotow winowAjcow i ich obardzyć cała winą...bzdura.to było zaplanowane tylko nie wyszło im i doszło do katasrofy.NIE WIERZE TYM KACAPOM..TO BANDYCI!!!!
 • xxxx
  2010-04-24 03:16:32
  W 2000 roku bedac na pielgrzymce w Watykanie slyszalem od kaplanow o wizji JP II podczas wieczornij modlitwy,gdy plakal kard. Dziwisz pytal sie dlaczego placze? na to JP II odpowiedzial “gdybys widzial to co ja tez bys plakal, wszystko zalezy od tego w ktora strone pojdzie Polska Boze milosierdzia dla Polski, schowal twarz w dlonie modlil sie i plakal dalej. CO WIDZIAL PAPIERZ ??
 • ew
  2010-04-23 18:27:17
  niestety ale India G Alfa to nie jest wywołanie prezydenckiego samolotu. Rozmowa jest prowadzona z innym
 • maja
  2010-04-22 23:27:09
  o byl spisek.rosjanom zalezy zeby polska byla zniszczona. sadze tak samo jak lukasz m. poprostu podali zle namiary. ale oczywiscie my polacy bomy sie stawic ruskom, bo nas zniszcza i tyle.
 • LUKASZ M
  2010-04-22 01:45:27
  BRAT BYŁEGO PREZYDENTA POWINIEN DOWIEDZIEć SIĘ PRAWDY I WALCZYC O PRAWDĘ. ODRAZU POWINNA BYĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO ZBADANIA WYPADKU. NACHODZI JEDNA MYŚL DOŚWIADCZENI PILOCI,ZACHWALANI I LONDOWALI W MGLE?JA MYŚLĘ,ŻE WIEDZIELI O MGLE ALE NIC NIE WIDZIELI.SKONTAKTOWALI SIĘ Z WIERZĄ KTÓRA DAWAŁA IM NAMIARY.PODANO ZŁE NAMIARY I GDY PILOT ZNIŻYŁ SIĘ DO LONDOWANIA(UFAJĄC WIERZY)ZORIĘTOWAŁ SIĘ,ŻE JEST ZA NISKO! PRÓBOWAŁ PODERWAĆ ALE BYŁO ZA PUŻNO.MYŚLAŁ PEWNIE,ŻE DRZEWA SĄ (CIENKIE)I JAKOŚ WYLĄDUJĄ I TRAFIŁ NA JEDNO (GRÓBE).PILOT ZNAŁ ROSYJSKI WIĘC NIE MA MOWY O BŁĘDZIE.ŹLE PODANO WYSOKOŚĆ SZYBKOŚĆ WIDOCZNOŚĆ. TRZEBA TO WYJASNIĆ.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.