Sztuka utrzymania i rozwoju projektu crossplatformowego - Gabor Wnuk

Opublikowany 2020-12-15 14:35:44
  • autor: Anonim
60
10 maja minie dokładnie rok od startu Orange Flex. Opowiem o początkach, uzytych technologiach, releasie i wyzwaniach związanych z utrzymaniem w najwyzszej formie największego w Europie projektu crossplatformowego opartego o React Native.

Gabor Wnuk
Head Systems Designer, Orange

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.