Sztuka skutecznej prezentacji. Komunikatywnie - oryginalnie - przekonująco - audiobook

Opublikowany 2011-08-16 21:56:32

epartnerzy
1136
Pobierz pełną wersję audiobooka: http:// Intrygująca rozmowa dwóch trenerów, którzy dzielą się praktycznymi sposobami, jak przygotować i przeprowadzić prezentację publiczną. Całość opatrzona wieloma przykładami wystąpień ze świata biznesu i polityki, dodatkowo... duża dawka humoru. Zawartość: - Wprowadzenie - EdisonTeam.pl.mp3 - Historia Demostenesa - przemawiania można się nauczyć.mp3 - 3×Z –jak skutecznie rozpocząć prezentację.mp3 - Szczotka i brzytwa prof. Zimbardo – techniki rozpoczęcia.mp3 - Pierwsze zadanie adwokata – techniki rozpoczęcia cd..mp3 - Przepraszam że zajmuję Państwu czas – błędy w rozpoczęciu.mp3 - Test Tadeusza Konwickiego – jak długo mówić.mp3 - Historia Czerwonego Kapturka – jak ułożyć punkty prezentacji.mp3 - O wilku, gajowym … – jak ułożyć punkty prezentacji cd..mp3 - PMP – perswazja w prezentacji.mp3 - Niekończąca się opowieść – błędy w zakończeniu prezentacji.mp3 - Przemówienie jest jak romans – sposoby na zakończenie.mp3

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.