Syrinx - Ryan Larkin

Opublikowany 2008-08-13 12:53:46

DELETED_E1696_animacja
1273
Ryan Larkin - Syrinx England: She was the nymph who found refuge in the river reeds when the goat-god Pan pursued her. Syrinx is the first film of Ryan Larkin, a young artist from Norman McLaren's student group. To illustrate the ancient Greek legend of how Pan made his pipes, he employs various charcoal sketches. Accompanying music is Claude Debussy's Syrinx for solo flute. From: http:// Polski: Z rozproszonego tła wyłaniają się powoli figury. Jedną jest piękną nimfą, druga satyrem. Satyr zbliża się do nimfy. Chociaż on gra jej serenadę na fletni, ona znika. Muzyka na flecie Debussyego. Źródło: http://+pana,1965

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.