Symulacja ostatnich chwil Tu-154M

Opublikowany 2011-01-12 14:53:57
surtv
1067
- Żadne informacje od załogi nie były przekazywane kontrolerowi. Kontroler nie wydał zgody na lądowanie, jednak samolot schodził dalej. Załoga nie reagowała na ostrzeżenia systemu TAWS - mówił szef komisji technicznej MAK Aleksiej Morozow opisując animowaną rekonstrukcję ostatnich minut lotu prezydenckiego Tupolewa. Jak dodał, w kabinie znajdowały się co najmniej dwie osoby spoza załogi (Russia Today).

Komentarze (2)


  • czarusek
    2011-07-01 04:17:28
    bzdury, kompletne bzdury zarowno w komentarzu pod spodem jak i w opisie filmu powolujac sie na raport MAK ktorego tresc mozna bylo przewidziec zanim powstala komisja i ktora falszuje rzeczywistosc
  • on
    2011-01-12 17:11:35
    Kaczyński podobno w ostatniej chwili powiedział: ląduj dziadu a tu tego nie ma :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.