Uderzył w ziemię z prędkością 100 km/h

Opublikowany 2011-01-12 15:06:42
surtv
1010
Ten 26-letni belgijski skoczek może mówić o ogromnym szczęściu. Przeżył, choć jego spadochron się nie otworzył. Mężczyzna doznał ciężkiego urazu kręgosłupa (gva.be).

Komentarze (1)


  • kor
    2011-01-12 23:14:29
    100 km/h jest jeszcze do przyjęcia u sportowca. Oczywiście zależy to od ułożenia ciała i kąta uderzenia. Rekordzistą jest kierowca F1 który uderzając w bande z predkością 175 km/h zatrzymał sie do zera w sekunde i przeżył.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.