strzelanina pod białym domem w USA

Opublikowany 2009-06-22 20:47:35

siuks24
1283
- koleś z kałacha wywala cały magazynek w kierunku domu Ciekawostka co robiło tam same dziecko w wózku czyrzby rodzice nawiali bez dziecka

Komentarze (2)


  • Adrianek
    2009-06-30 11:45:08
    jak jeden sie rzucil to niech wszyscy mu pomoga a nie tylko drugi koles... potem trzeci... ale brawa dla tego pierwszego ktory zaczal, btw to bylo pare lat temu...
  • Unnamed
    2009-06-30 11:45:04
    Prawdopodobnie osoba w czerni, która pogoniła pomagać puściła wózek wolno. No ale dziwie się, że ludzie to takie spanikowane stworzenia. Czy nie lepiej w 20 osób obezwładnić kacapa.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.