STRES 139. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2010-01-28 23:23:16
mojzeszpl
894
STRES 139. Stresując się blokujecie w części lub w całości funkcje ludzkiego organizmu. Stres potrafi doprowadzić do chwilowej utraty świadomości, omdlenia ziemskiego ciała. W trakcie stresu organizm produkuje bardzo dużo toksycznych związków, które zatruwają ciało ziemskiego człowieka. Stresy potrafią tak mocno zatruwać toksynami organizm, że niejednokrotnie są one bardziej szkodliwe od nieprawidłowego odżywiania. Stresowanie się to jest mszczenie na własnym organizmie za głupotę, niewiedzę innych ziemskich tworów. Stres to przejaw ciemnych nurtów. Wszystko co się pojawia na waszej drodze, trzeba traktować jako kolejny temat do przepracowania. Rozwiązując te tematy, które się wam pokazały, wszystko wam się prostuje w codziennym życiu. Myśląc negatywnie, takie energie sobie przyciągacie tylko wielokrotnie wzmocnione. Sprawy, które nie zostały załatwione objawiają się na waszym zdrowiu. To jest tak jak ze sprzątaniem mieszkania, śmieci zmiecione pod dywan są dalej tylko w innym miejscu, zaczynają się rozkładać i wydziela się z nich odór.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.