DAR OD STWÓRCY 28 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2010-01-28 22:51:06

mojzeszpl
914
DAR OD STWÓRCY 28. Każda osoba przychodząca na Ziemię otrzymuje specjalne talenty duchowe. Wysilając, pracując nad sobą powinna wydobyć i wdrożyć w swoje życie tu na Ziemi. Od najmłodszych lat rodzice ziemscy powinni zwracać uwagę na szczególne uzdolnienia dziecka i w tym kierunku rozwijać zainteresowania duchowe. Ułatwia wam to życie i prowadzi was na ścieżkę rozwoju duchowego. Nie wolno żadnemu ludzkiemu duchowi zmieniać zainteresowań, rozumowymi dociekaniami. Każdy duch inkarnujący przynosi sobie takie talenty jakie będą mu potrzebne do odkupienia swoich win. Nie należy nic ulepszać rozumowo tylko przyjmować tak jak płynie to z ducha. Taka osoba jeżeli nie wydobędzie swoich talentów na światło dzienne jest nieszczęśliwa i ciągle niezadowolona, nie wiedzie jej się w życiu osobistym jak i w życiu zawodowym. Dlatego trzeba jak najszybciej wszystko odrzucić i idąc za głosem wewnętrznym wydobyć swoje talenty na zewnątrz i wdrażać je w codzienne życie. Wtedy wszystkie ścieżki zaczynają wam się prostować i wiedzie wam się coraz lepiej na każdej płaszczyźnie, czy to osobistej, czy też zawodowej. Osoba wchodząca na ścieżkę rozwoju duchowego dostaje informacje płynące z duchowo istotnego, ale trzeba umieć je odebrać. Żaden ludzki duch, który nie jest czysty, nie jest wstanie nic przyjąć, ponieważ jest zamknięty na te nurty. Nigdy na pracę duchową nie jest za późno.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.