Spotkanie Merkel - Trump. Dlaczego bez uścisku dłoni?

Opublikowany 2017-03-22 13:08:34

  • autor: Anonim
726

Przyjęcie niemieckiej kanclerz Angeli Merkel przez amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa można określić jako "trochę mniej niż ciepłe". Przezydent USA, na prośbę fotoreporterów, nie podał ręki kancelerz Niemiec - Angeli Merkel

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.