Śpiewające koty na święta

Opublikowany 2010-12-24 11:35:43

surtv
2372
Niektóre zwierzęta w wigilię mówią ludzkim głosem, inne śpiewają świąteczne piosenki. Jingle Cats od wielu lat bawi fanów kociej muzyki na całym świecie. Oto próbka umiejętności tych "dachowców" ! Korzystając z okazji telewizja STV życzy wszystkim zdrowych, rodzinnych i wesołych świąt bożego narodzenia ! Ho Ho Ho !

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.