Nie będzie cichej nocy

Opublikowany 2010-12-24 12:20:58

surtv
1093
Internauci chcieli, by numerem 1 w gwiazdkowym wydaniu brytyjskiej listy przebojów został utwór awangardowego kompozytora Johna Cage'a "4' 33''", czyli trwająca cztery i pół minuty cisza. Ale plan "Cage Against The Machine" się nie powiódł. Wideo pokazuje wykonanie utowru przez jednego z pianistów (youtube.com).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.