Socjotechnika Medialna

Opublikowany 2012-04-23 12:56:03

  • autor: Anonim
746
Wyborcza TVN i Onet to tuba propagandowa PO. To tylko jeden z zabiegów tych manipulatorów i oszustów. Według mnie najbardziej udaną ich akcją jest cenzurowanie i nie pokazywanie osoby Janusza Korwin Mikkego. Jakby jego poglądy przebiły się do świadomości narodu to ta cała pasożytnicza klasa polityczna wraz z ich tubami propagandowymi w najlepszym przypadku skończyłaby w kryminale ! Z każdym dniem prawda wychodzi na jaw !

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.