Śnieżny kataklizm w USA

Opublikowany 2010-12-27 09:16:50
surtv
948
Zamknięte lotniska, odwołane pociągi, dziesiątki wypadków na autostradach i wielomilionowe straty to efekt śnieżycy, która nawiedziła wschodnie wybrzeże USA. Ucierpiał zwłaszcza Nowy Jork, gdzie miejscami spadło pół metra śniegu. Według meteorologów śnieżyca jest jedną z 10 największych w historii (AP).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.