Smoleńsk. Obalamy teorie spiskowe

Opublikowany 2010-04-22 08:42:44

surtv
3033
W internecie pojawił się film, w którym zostają przeanalizowane wszelkie wątpliwości związane z tragedią w Smoleńsku. Warto obejrzeć go całego i się przekonać, że teorie spiskowe nie zawsze mają sens.

Komentarze (8)


 • Echo
  2010-05-04 12:39:42
  Kilka pytań odnośnie katastrofy: 1. Czy taki samolot to nie idealny cel dla zamachowców? Odp.: To pytanie retoryczne, wiadomo, że tak. 2. Czy Rosjanie (oczywiście ci niegodziwi) mieli motyw do zamachu? Odp.: Chociażby przeciwstawienie się Kaczyńskiego w sprawie Gruzji. Pozbycie się patriotów, którzy mogą za dużo namieszać. 3. Czy mieli możliwości do sprawnego przeprowadzenia takiej akcji? Odp.: Cóż to za problem, skoro w Rosji remontowano samolot rządowy. Przecież w takiej sytuacji mogli nawet zamontować jakieś urządzenie na pokładzie do zdalnego wywołania usterki samolotu. Poza czy przy dzisiejszej technice nie dało by się skonstruować sprzętu naziemnego który by sobie z tym poradził... 4. Czy byli w stanie zmanipulować i zatuszować całą sprawę? Odp.: Przecież są na swoim terenie. Taka akcja mogła być planowana już dawno i dopracowana w najmniejszych szczegółach. 5. Wiec czy w ogóle coś musi wynikać z tych tak często gęsto analizowanych filmików? Odp.: Mało prawdopodobne... Nie twierdzę, że tak było, bo przecież tego nie sprawdzę. Dziwi mnie tylko dlaczego niektórzy mają pewność, że to był wypadek. Przecież nikt teg
 • ajn
  2010-04-29 21:43:04
  hehehe i wszystko jasne żal mi was!!! dalej sobie twórzcie te swoje spiskowe teorie IDIOCI!!!
 • qb
  2010-04-27 19:15:12
  oni chyba nigdy rosyjskiego nie slyszeli zal ...
 • xxx
  2010-04-24 03:54:57
  W 2000 roku bedac na pielgrzymce w Watykanie slyszalem od kaplanow o wizji JP II podczas wieczornij modlitwy,gdy plakal kard. Dziwisz pytal sie dlaczego placze? na to JP II odpowiedzial “gdybys widzial to co ja tez bys plakal, wszystko zalezy od tego w ktora strone pojdzie Polska Boze milosierdzia dla Polski, schowal twarz w dlonie modlil sie i plakal dalej. CO WIDZIAL PAPIERZ ??
 • jasnowidz
  2010-04-23 03:16:06
  bedzie jeszcze głośno w niedalekiej przyszłości o tej sprawie,ale nie dowiemy sie całej prawdy dla bezpieczeństwa narodowego itd itp.
 • LAMBORGHINI_GALLARDO
  2010-04-22 15:47:33
  dobre dobre podejrzewam że tutaj wnioski są trafne jednak podejrzewam że coś z tego musi być prawdą ze albo rosjanie popełnili błąd (jakieś złe parametry odnośnie lądowania, albo co gorsza zacierają jakieś ślady które udowodniły by ich wine)
 • dj_t-night
  2010-04-22 14:07:22
  tymothy - ma rację !!!! NIGDY normalni zjadacze chleba nie dowiedzą się prawdy na temat tragedi w Smoleńskim lesie !!! Po Katyniu mija 70lat a dalej całej prawdy nikt nie wie bo Rosjanie pilnie tają akta przed światem!!! I tym razem na pewno to samo !!! Tylko szkoda i żal że akuratnie spotkało to tak wielkie osobistości !!!
 • mrvitorek1
  2010-04-22 11:49:29
  polska komisja ma zwiazane rece dlaczego? Kto do tego doprowadzil? Apelujemy do pana Tuska!!! Badz pan Patriota i Polakiem i powolaj MIEDZYNARODOWA KOMISJE SLEDCZA!!! kto popiera niech daje plusy na moja wypowiedz. pozdrawiam!!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.