Slipknot - Snuff

Opublikowany 2008-08-20 10:51:29

chesio
1690

Komentarze (5)


 • Slipknot
  2010-09-28 20:55:42
  Kocham Coreya i tą piosenkę.Jest smutna.Na płacz mnie zbiera.Piękne słowa.
 • voda
  2009-02-14 13:42:34
  orrrrrany... jakie benadziejne tłumaczenie...
 • chesio
  2008-12-23 21:29:55
  Moja nadzieja już dawno odeszła i zabrała starania przed twoim odejsciem Więc złam sie naprzeciw moich kamieni I wyrzuć swoją litość w mojej duszy Nigdy nie potrzebowałas pomocy Sprzedałaś mnie zeby oszczedzić siebie I nie chce słuchać że Ci przykro Uciekasz mimo wszystko Anioły kłamią by utrzymać kontrole Moja miłość została ukarana juz dawno temu Jesli ciągle Ci zalezy, nigdy wiecej mi tego nie mów Jesli ciągle Ci zalezy, nigdy wiecej mi tego nie mów
 • chesio
  2008-12-23 21:25:11
  Pogrzebałem wszystkie twoje tajemnice w mojej skórze Odejdź z niewinością i zostaw mnie z moimi grzechami Powietrze wokół mnie ciągle przypomina mi klatke I miłość jest po prostu przykrywką pokazującą czym jest wsciekłość Wiec jesli mnie kochasz pozwól mi odejść i ucieknij zanim się dowiem Moje serce jest zbyt mroczne by sie troszczyć Nie moge zniszczyć czego tam nie ma by zyć ze mną z moim przeznaczeniem Jeżeli bede sam nie bede mógł nienawidzić Nie zasługuje by mieć ciebie Mój uśmiech został zabrany już downo Jeśli moge coś zmienić mam nadzieje ze nie dowiem sie co Ciągle podsuwam twoje listy do moich ust I robie z nich część siebie, zachowując każdy pocałunek Nie moge stawic czoła życiu bez twojego światła Ale wszytsko to oddaliło się kiedy odmówiłaś walki Wiec nie trać słów ja nie bede słuchał Myśle ze wyraziłem sie jasno Nie magłas nienawidzić wystarczająco by kochać To powinno wystarczyć? Chciałbym tylko zebyś nie była moim przyjacielem Wtedy bede mógł cie na koniec zranić Nigdy nie domagałem sie być świetym Moja nadzieja już dawno od
 • myssszka
  2008-08-20 12:45:05
  podoba mi sie, co dziwne. ;]

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.