Siedmiolatka królową erotycznej samby ?

Opublikowany 2010-02-08 14:57:44

surtv
2408
Czy siedmioletnia dziewczynka, otoczna roznegliżowanymi tancerkami, może wystąpić jako królowa szkoły samby na karnawale w Rio de Janeiro ? To pytanie od kilku dni rozpala dyskusję w Brazylii. Do tego stopnia, że małą miłośniczką samby musiał zająć się... sąd.

Komentarze (3)


 • null
  2010-02-08 22:07:32
  To jest ich narodowy taniec i wcale mnie nie dziwi że ta dziewczynka tak tańczy ale zawsze się znajdzie jakiś polityk albo inny idiota który nie ma co robić i zajmuje się takimi rzeczami.
 • adam
  2010-02-08 17:06:43
  Tam gdzie dzieje sie prawdziwa dragedia obroncy praw czlowieka nie zagladaja a tu beda jakas sensacje dla plebsu robili. Brakuje jeszcze egzorcysty ktory wypedzi z niej szatana.
 • gsa
  2010-02-08 15:59:47
  nie wiem jak inni ale nic nie rozumiem. A pedofilem nie jestem wiec sie nie jaram jak mala tanczy. Wiec oddawaj mi 1.48 zycia kore przez Ciebie zmarnowalem ;P!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.