ePolska - Promo Film

Opublikowany 2010-02-08 14:48:29

Regit
1655
eRepublik zmienia historię w wielkim wirtualnym społeczeństwie. Jako obywatel liczącej ponad 375 000 osób masz moc dokonywania zmian, zdobywania swoich ekonomicznych, politycznych oraz militarnych celów w sposób niedostępny nigdy wcześniej! Prowadź swoich obywateli do dobrobytu jako prezydent kraju lub kontroluj rynek jako bogaty kierownik firmy. Handluj z 40 000 firm w 61 krajach. Różnorodne zasoby i twoja strategia mogą zawieść Cię na szczyt. Stań się wpływowy dzięki sile swoich słów, przekonuj innych do swoich idei lub przeprowadzaj wywiady z głowami państw - wybór należy do Ciebie. Załóż własną gazetę i współpracuj z innymi obywatelami, to siła Twojego głosu. Dyplomacja jest pomocna, ale kiedy dochodzi do wojny, powinieneś chwycić za broń i ochraniać swój kraj, bądź powiększać jego terytorium. Możesz zrobić wszystko, od okazywania swojego patriotyzmu, po całkowitą interesowność. Przyszłość Nowego Świata leży w Twoich rękach! CAŁKOWICIE PO POLSKU !!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.