Sandomierz: sytuacja powodziowa stabilizuje się - 2010.06.08 godz. 23.40

Opublikowany 2010-06-09 16:06:19

smugiel123
582
Powoli opada woda w Sandomierzu. Szczególnie trudna sytuacja była w okolicach sandomierskiej huty szkła i osiedla mieszkaniowego przy ulicy Baczyńskiego. Burmistrz Sandomierz Jerzy Borowski, od trzech tygodni prawie nie sypia: ciągle trwała walka o sandomierską hutę Pilkington i pobliskie osiedle Vitrum. Obecnie sytuacja powoli stabilizuje się. Burmistrz liczy, że woda ciągle będzie opadać i wkrótce będzie można przystąpić do naprawiania szkód. Dokonana zostanie inspekcja i naprawa wyrw w wałach. W Sandomierzu już drugi dzień była słoneczna pogoda, synoptycy zapowiadają krótkotrwałe burze, jednak burmistrz ma nadzieję, że nie spowodują powstania trzeciej fali wezbraniowej. Sandomierz News 2010.06.08 - Beata Oleś, rozmowa na żywo z burmistrzem Sandomierza Jerzym Borowskim, TVP Info godz. 23.40

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.