Pył na wietrze. Relacja ze Smoleńska (1/6)

Opublikowany 2010-08-17 11:37:40
surtv
776
Jak wyglądał 10 kwietnia 2010 r. w naszych telewizorach ? Teraz przekonać się o tym może każdy z nas, oglądając film mojej produkcji "Pył na wietrze"! (Produkcja składa się z 6 części! )

Komentarze (1)


  • czarusek
    2011-07-01 05:53:41
    tyle ile bedzie sie pokazujacym podobalo pokazywac. Nie chcesz nie ogladaj. Jako moderator powinienes wiedziec ze kazdy moze wstawiac i publikowac w sieci to co chce jesli nie lamie to obowiazujacego prawa.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.