Prowadził łokciami autobus

Opublikowany 2011-05-16 13:50:22

surtv
1744
Prowadzenie auta wymaga podzielności uwagi - to wie każdy kierowca. Aby bezkolizyjnie prowadzić samochód, rozmawiając przez komórkę, potrzeba wyjątkowej podzielności uwagi i trochę szczęścia. A jakimi mocami trzeba być obdarzonym, żeby prowadzić i korzystać z dwóch telefonów jednocześnie (Wideo należy do reppublica.it)?

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.