Bramkarz Ajaksu upuścił mistrzowską paterę

Opublikowany 2011-05-16 13:35:07
surtv
1162
Znani piłkarze nie potrafią utrzymać w rękach trofeów. Holenderski bramkarz Ajaksu Amsterdam Maarten Stekelenburg jest kolejnym graczem po Hiszpanie Sergio Ramosie, który... upuścił cenną zdobycz. (Do zdarzenia dochodzi w 37 sek. nagrania, wideo należy do ).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.