Prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski znacznie przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy (22.02.2016)

Opublikowany 2016-02-23 15:59:07
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
445
Krzysztof Kwiatkowski zatrzymany przez łódzką drogówkę. Prezes NIK przekroczył prędkość o ponad 60 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Dostał 500 zł mandatu, 10 punktów karnych i zabrano mu prawo jazdy.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.