Pierwsze przeróbki reklam wyborczych już w sieci.. - jeszcze więcej dla Ryszarda - WARTO ZOBACZYĆ

Opublikowany 2010-11-18 21:14:58

Komentarze (2)


  • donmichal
    2010-11-21 01:38:33
    aj dekler ałej stedjum ys open typowo polski akcent,bardzo silny w tym wypadku.Fajna wtrącenia,ocena obywatela pomiędzy politycznymi przechwałkami jakich to cudów obecny prezydent nie zrobił.tak powinno być w przypadku innych reklamówek.żebyśmy sobie mogli porównać rzeczywistość a marketingowe bzdury.10!
  • Regit
    2010-11-21 01:19:51
    haha, dobre

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.