Pan Bogdan z Oleśnicy - "CZERWONI"

Opublikowany 2013-02-04 08:40:47

 • autor: Anonim
5302

Komentarze (3)


 • Paralizator
  2013-04-16 16:38:47
  Polskojęzyczne (pejsate) media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy. Tym czasem wszystko po cichu drożeje, potężnie wzrasta zadłużenie kraju i rośnie wskaźnik bezrobocia, a to dopiero początek problemów w kraju. Gorsze czasy dopiero nadejdą w 2013-2014 r, ceny pofruną do góry i przyjdzie za wszytko słono płacić . Wiele osób które podczas kampanii wyborczej dało się nabrać na popularne chwyty dobrobytu ( druga Irlandia, by żyło się lepiej, niższe podatki) – niebawem przekona się na kogo oddali swój głos. O tym że jest dobrze czy nawet bardzo dobrze, możemy dowiedzieć się z prorządowych, stronniczych mediów, a opozycji knebluje się usta. O gigantycznych wałkach i przekrętach rządowych popleczników cisza jak makiem zasiał ,wolą serwować głodne kawałki i karmić społeczeństwo np.mamą Madzi lub straszyć J.Kaczyńskim, odciągając uwagę od prawdziwych problemów Polaków.
 • zielony
  2013-02-09 14:59:56
  mechanik do telewizora buahahaha, nie dosc ze czerwony to jeszcze glupi.
 • antykomuch
  2013-02-04 11:34:27
  czerwoni opanowali tvn24...dobre ;-)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.