Pająk -ludojad prosto z Iraku - Solfuga

Opublikowany 2011-08-08 02:02:36

gbacik
5761
Pajęczak, drapieżnik lądowy Biegają z prędkością do 15 km h, skaczą na odległość 1m, wychodzą w nocy lub chronią się w cieniu. Gdy cię gryzą, wstrzykują ci nowokainę (wg. wiki trupi jad), która znieczula organy i rozpuszcza mięso do postaci płynnej, którą to później ciecz wsysają.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.