Painkiller (PC; 2004) - Wywiad z twórcami gry

Opublikowany 2009-01-04 00:54:13

  • autor: Anonim
626
Wywiad z twórcami "Painkillera", w którym przedstawione są kulisy powstania jednej z najpopularniejszych na świecie Polskich gier. Wywiadu udzielili: Adrian Chmielarz (Lider Projektu), Andrzej Poznański (Projekty Poziomów), Adam Skorupa (Udźwiękowienie), Robert Stevenson (Rozwój Projektu).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.