Ostatnie sekundy tragicznego lotu TU 154

Opublikowany 2011-01-12 21:02:45

rudzik94
768
Załoga była pod presją psychologiczną, lot miał status międzynarodowy, a piloci sami podjęli decyzję o lądowaniu - stwierdza Międzypaństwowy Komitet Lotniczy (MAK) w swoim ostatecznym raporcie dotyczącym katastrofy smoleńskiej. MAK przedstawił raport na konferencji prasowej w siedzibie agencji Interfax w Moskwie.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.