oreo

Opublikowany 2007-11-24 16:31:39

infowars
4312
Wydatki US na obronę na przykłądzie ciasteczek orio + arsenał jądrowy na przykładzie śrutu BB.

Komentarze (1)


  • infowars
    2011-01-14 01:43:47
    1 ciastko = 10 miliardów dolarów 1 śrut = 1 głowica o mocy 15 X Hiroszima Ameryka wydaje 20 miliardów dolarów na utrzymanie swojego arsenału nuklearnego. Do zniszczenia Rosji wystarczy 6 głowic o łącznej sile 90 x Hiroszima. Ameryka posiada 10 000 takich głowic o łącznej mocy 150000 x Hiroszima. Kto za to płaci? Chiny, Japonia, Korea, kraje OPEC, Europa... każdy kto sprzedaje coś do USA i dostaje w zamian zielone papierki. Papierki te trafiają do banków centralnych tych państw, a te nie mają wyjścia i kupują za nie amerykańskie obligacje, a co za tym idzie fundują amerykański budżet w większości składający się z wydatków Pentagonu. Im więcej trafi do USA zabawek zrobionych małymi rączkami Chińskich dzieci. Tym Pentagon będzie miał więcej pieniędzy by wyprodukować więcej większych bomb które prędzej czy później spadną na Chiny i tym Chińskim dzieciom pourywają te ich małe rączki. Jak to dokładnie działa wytłumaczy wam Michael Hudson: www.hudson.war.spending.patrz.pl

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.