Oprawa muzyczna uroczystości ślubnych w rockowym stylu!

Opublikowany 2011-05-05 15:14:59
mariush5532
586
Oferuję Państwu niezapomnianą, profesjonalną oprawę ceremonii ślubnej w rockowym stylu (z udziałem gitary elektrycznej solo). Posiadam duży repertuar utworów z różnych gatunków muzyki, który ciągle poszerzam. Chętnie wzbogacę go Państwa propozycjami. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z materiałem video oraz skorzystania z moich usług.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.