O włos od wypadku Tu-154

Opublikowany 2011-05-05 13:47:58
surtv
1024
Do sieci trafiło niezwykłe nagranie rosyjskiego Tu-154. Piloci tuż po starcie niemal całkowicie stracili kontrolę nad maszyną. Samolot przechylał się i "tańczył" w powietrzu tak bardzo, że bezpieczne wylądowanie wyglądało na cud. Lotnikom udało się jednak gładko posadzić maszynę. Na pokładzie należącej do wojska maszyny nie było pasażerów (Wideo należy do Euronews).

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.