Ochroniarz nie miał litości

Opublikowany 2010-09-29 21:53:23

surtv
1433
Miał pilnować bezpieczeństwa na boisku, zamiast tego pobił kibica. Na filmie zamieszczonym przez Telewizję Sudecką widać, jak ochroniarza na meczu między Lechią Dzierżoniów a Polonią-Spartą Świdnica wyraźnie poniosły nerwy. Tak bardzo, że policja zapowiada śledztwo.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.