O.S.T.R. - Koncert Kielce - 2010

Opublikowany 2010-02-01 00:00:01

siuks24
998
O.S.T.R. - Koncert Kielce - 2010 Po pięcioletniej przerwie OSTRy ponownie odwiedził Kielce. Artystę przywitał jeden z największych klubów w mieście, wypełniony po brzegi fanami głodnymi hip-hop'u w najlepszym wykonaniu. Występ łódzkiego rapera trwał około 1,5 godziny i był to popis prawdziwego mistrza który na koncertach jest lepszy niż na swoich płytach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego niesamowitego wydarzenia.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.