Nie masz pan grzyba...

Opublikowany 2010-06-23 16:31:25

Regit
2901
Mimo że nasze państwo w grze Erepublik jest jednym z najpotężniejszych mocarstw - Rosjanie, Niemcy i inni nasi wrogowie pragną wymazać nas z mapy eświata! Polacy potrzebują Twojej pomocy! Gra oferuje nieograniczone możliwości rozwoju. Każdy może walczyć na wojnach pomiędzy rzeczywistymi narodami w wirtualnym świecie. Wejdz na www.ePolska.blo.pl i się zarejestruj! POMÓŻ NAM!

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.