"Miłość" (scena z filmu "ZERO")

Opublikowany 2009-09-24 10:43:18

monolithfilms
1878
Rewelacyjny debiut kinowy młodego polskiego reżysera Pawła Borowskiego. Kilkunastoosobowa obsada wybitnych polskich aktorów (m.in. Robert Więckiewicz, Roma Gąsiorowska, Marian Dziędziel, Sonia Bohosiewicz). Producent Piotr Dzięcioł („Edi, „Z odzysku). Animacja i efekty specjalne - Platige Image („Antychryst, „Katedra). Muzykę skomponował Adam „Burza Burzyński legendarny gitarzysta, współzałożyciel zespołów „Kobranocka i „Kazik Na Żywo. Film w kinach od 23 października

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.