Mecenas Rogalski i jego hipoteza chemiczno fizyczna

Opublikowany 2011-04-27 23:43:04
wierzej
2399
Jest to tylko hipoteza, nie ma tutaj zadnej sensacji, aboslutnie, ja nie wiem kto moglby, daleki jestem od tego, poza tym jest to tylko hipoteza, naukowcy rozne hipotezy stwarzaja, otrzymuje wiele listow od naukowcow, trzeba by sie zastanowic, nie jest to moj wymysl, skoro to jest hipoteza naukowcow, jest to teoretycznie byloby mozliwe, tylko teoretycznie pani redaktor, zgodnie z obliczeniami fizycznymi, byc moze pani redaktor, to jest pytanie przede wszystkim do fizykow, byc moze w mankietach hel, byc moze pani redaktor, ta wiedza ktora zdobylem od fizykow chemikow, oni tego nie wykluczaja........

Komentarze (9)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.