Masz równości w Poznaniu

Opublikowany 2010-11-21 10:57:17

surtv
976
W Poznaniu odbył się doroczny Marsz Równości pod hasłem "Równe prawa to nie przywileje". Kibice Lecha Poznań zorganizowali kontrmanifestację, jednak dzięki obecności ponad 200 policjantów nie doszło do zamieszek podczas marszu (TVN24).

Komentarze (1)


  • czarusek
    2011-07-01 04:54:16
    popieram kontrmanifestantow, jedyni ktorzy stoja w obronie normalnosci to kto? Otoz kibice czy jak kto woli stadionowi chuligani

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.