Marsz Niepodległości - Warszawa, 11.11.2010

Opublikowany 2010-11-15 10:38:58

  • autor: Anonim
967
,,Marsz Niepodległości" zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską (MW) oraz Obóz Narodowo-Radykalny (ONR). Jak podawały media - GW, TVN - marsz zgromadził 200 osób!!! TAK WYGLĄDA 200 osób wg antypolskich mediów! Polacy nie dajcie się omamić!!!! DO ZOBACZENIA PONOWNIE ZA ROK (11.11.11) NA ,,MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI" !!!!!

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.