Mariusz Pudzianowski vs Eric "Butterbean" Esch

Opublikowany 2010-09-19 01:05:02

evobrain
9681
Tłumy kibiców zgromadzonych w łódzkiej "Atlas Arenie" obejrzało galę "KSW14: Dzień Sądu". W najciekawszej walce wieczoru polski wielokrotny mistrz świata strongmanów, Mariusz Pudzianowski, zmierzył się z ważącym ponad 200 kg Amerkaninem, Erikiem "Butterbeanem" Eschem. Dla popularnego "Pudziana" walka z Eschem była powrotem na ring po porażce z dwukrotnym mistrzem federacji UFC, Timem Sylvią. Swój ostatni pojedynek przegrał także "Butterbean" (nota bene pseudonim Amerykanina paradoksalnie pochodzi od diety, którą swego czasu stosował, a opierała się ona kurczakach i fasoli półksiężycowatej – ang. butter bean), ulegając swojemu rodakowi Jeffowi Kugelowi. Początek walki to wymiana ciosów z obu stron. "Butterbean" wyraźnie podrażniony po niezbyt udanym, delikatnie mówiąc, odśpiewaniu hymnu amerykańskiego. Po krótkiej wymianie, niczm pirania zaatakował "Pudzian". Polak skoczył na nogi Amerykanina, powalając go. Po chwili grad ciosów, istne tornado spadało przez kilkadziesiąt sekund na głowę Escha, aż sędziowie zmuszeni byli wstrzymać pojedynek. To kolejne zwycięstwo Pudzianowskiego na gali KSW, na której wciąż jest niepokonany. (onet.pl)

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.