Margaret gwiazdą wieczoru

Opublikowany 2013-09-29 23:13:23
kami21
1292
Margaret - wschodząca gwiazda polskiej muzyki gościła dziś w Suwałkach. W Centrum Handlowym Plaza młoda wokalistka zakończyła kolejny pokaz mody: Jesień Zima 2013. Jak w rozmowie z Radiem 5 przyznała - to połączenie nie do końca było przypadkowe. Oprócz muzyki pasją Margaret, czyli tak na prawdę Małgorzaty Jamroży jest też bowiem moda. - Na pierwszym miejscu zawsze będzie jednak piosenka i fani, którzy doceniają to, co robię - dodała. Oprócz koncertu na suwalczan czekały też liczne konkursy z nagrodami oraz najnowsze trendy w modzie. Na wybiegu pojawiły się między innymi finalistki Miss Suwalszczyzny: Urszula Toczko, Joanna Szyłkowska, czy Karolina Ladzińska. - To już kolejny pokaz i kolejna wielka gwiazda, która przyciąga tłumy suwalczan - mówi Mieczysław Osys, dyrektor Centrum Handlowego Plaza.

Komentarze (1)


  • selina4
    2013-10-06 02:03:39
    My name is Panna selinal. I Hope są prawidłowo i w doskonałe zdrowia? Jestem nieżonaty i nigdy się nie ożenił, to give me wielką przyjemność do pisania możesz po wyświetlanie profilu dziś na (patrz.pl/filmy/podryw-uliczn), które naprawdę odsetek mnie komunikacji z Tobą, jeśli trzeba będzie pragnienie ze mną tak, że możemy można dostać się do wzajemnego poznania i zobacz co się stało w future.i będzie bardzo szczęśliwy jeśli można pisać me poprzez Moje (e-mail) [email protected]) do komunikacji najłatwiejszym i dla mnie do przesłania Moje zdjęcie, Please don, t skontaktuj się ze mną tutaj w tej witrynie, skontaktuj się ze mną bezpośrednio do mojego (adres e-mail [email protected]) tak, że będzie osiągnąć me mają Błogosławiony dzień i partii miłości, Miss selina.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.