Maltretowany kot jest już bezpieczny

Opublikowany 2010-12-31 09:36:33

surtv
2625
Stan kota, maltretowanego przez trzyletnie dziecko, jest stabilny. Pozostałe zwierzęta, które trafiły do nas od tych samych właścicieli, są przerażone. Reagują strachem na widok człowieka - mówi reporterowi RMF FM lekarz weterynarii Malwina Czerwiecka z krakowskiego schroniska, do którego trafiły zwierzęta. Film "kot kaskader", na którym widać, jak trzylatek dusi kota i rzuca nim o ściany, wstrząsnął tysiącami internautów w Polsce i na świecie (Zdjęcia dzięki uprzejmości RMF FM).

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.