LUDZKIE DUCHY 8. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZA BOGUSŁAWA GAS

Opublikowany 2009-03-31 14:53:25
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
641
LUDZKIE DUCHY 8. Jesteście stworzeni i posłani przez Stwórcę na Ziemię, aby służyć Najwyższemu. A wy co zrobiliście? Materie uważacie za najwyższe dobro. Liczą się dla was wypchane portfele i ile na koncie macie kasy. Czy to daje wam zdrowie i szczęście? Taplacie się w brudach, a później chodzicie do różnych szamanów, aby się oczyszczać. Tylko z czego? Te osoby tak samo są ubłocone, i z czego mogą was oczyścić, jedynie z pieniędzy. Tak oto wiedziecie leniwo duchowe życie i myślicie, bo odczuwanie zatraciliście, a myślenie to zguba narodów.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.